DANIŞMANLIK

ÖLÇÜLENDİRME

Pnömatik (Hava Destekli) yapılarda ihtiyacı uygun, alanın en iyi şekilde kullanılması için doğru ölçülendirme çok büyük önem arz etmektedir. Yapının genişlik, uzunluk ve buna bağlı olarak yüksekliği doğru statik ile hesaplanması ilerde oluşabilecek olumsuzlukların da önüne geçmesini sağlayacaktır. Balon yapının doğa şartlarında, uzun yıllar dayana bilmesi için özellikle rüzgâr, kar yükü gibi olumsuz etkenlerden en az şekilde etkilenmesi ve mukavemet göstermesi gerekmektedir. Başta yapılan her doğru adım balonun uzun yıllar ayakta kalabilmesine olanak sağlayacaktır.

DOĞRU MALZEME SEÇİMİ

En önemli hususlardan biri olan doğru malzemenin seçimi ürettiğimiz yapılarda da karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Balon Alan Kapatma sistemlerin de yapının %97’sini oluşturan Membran kullanımı dikkate alınması gerek ana kalemlerin başsında gelmektedir. Doğru malzemenin seçimi Balon ile kapatılacak alanın ölçüsüyle doğru orantılıdır. Havalı yapının uzun sürerler kullanılması için doğru malzeme seçimine özen göstererek, Karşılıklı güven sağlanması için doğru bir adım olacaktır.

FİYATLANDIRMA

Doğru malzeme seçiminden belirttiğimiz hususlar doğrultusunda atılacak adımlar sonrası doğru fiyatlandırma yapılarak sürpriz ek maliyetler gibi müşterilerimizi yoracak her türlü olumsuz koşulları engel olmak için en önemli olan fiyatlandırmanın doğru yapılması gereklidir. Bütçenizi aşan, zorlayan ve planlarınıza yeni ek maliyetlerin gelmemesi için planlama çok önem arz etmektedir. Doğru planlama Doğru Malzeme Seçimi ve en iyi fiyat performansı sağlar.

ÜRETİM & TESLİMAT

Yapının kullanım amacı ve ölçüye göre teslimat sürelerinin iyi hesaplanması başka bir önem konusudur. Belirlenen tarih aralığında Havalı Yapının teslimatı kullanıcı acısında da doğru ve verimli kullanılmasında önem arz etmektedir. Montajın doğru zaman aralığında yapılması, hava şartlarının doğru hesaplanması gibi faktörler göz önünde bulundurması gerekmektedir.

ÖLÇÜLENDİRME

Statik Hesaplama

DOĞRU MALZEME

Dayanıklılık

FİYATLANDIRMA

Planlama

TESLİMAT

Üretim & Teslimat

Havalı Yapı Teklif Formu

Cift cidarlı sistemlerde ısıtma & soğutma en iyi performansı sağlar.

TOP