Hakkımızda

2006 yılında "En yeni Pnömatik Yapıları ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Havalı Yapı, geçen 15 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük Air Dome’s & Hava Destekli Yapılar üreten firması olmayı başarmıştır.

Türkiye’de ve Dünyanın farklı noktalarına ürün ve hizmet sunan Havalı Yapı doğru malzemenin kullanımı, kalite işçiliğin mimarıdır.

Ürettiğimiz tüm ürünler doğa ile bir bütünlük sağlarken, uzun yıllar bakım gerektirmeden doğru sonuç ile müşterilerinizin daima memnun kalmasına özen gösterdik.

Spor, Eğlence, Fabrika & Depolama, Sera ( Green House) gibi farklı sektörlerde ihtiyaca karşılık ekonomik çözümler sunarak müşterilerimiz için büyük ölçüde geri kazançlar sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Hedeflerimiz

Tecrübe ve teknolojinin imkânlarından yararlanmaya devam ederek daha fazla faaliyet alanlarına pnömatik yapılarla kurumsal çözümler sunmaktır.  Daha zamanla hantal ve maliyetleri yüksek olan yapıların, çözümlerin yerini almaktır.

Faaliyet Alanlarımız

Geniş kullanım alanları olan Havalı Yapılar  Halı Sahalar, Spor Salonları, Tenis Kortları, Havuz Üzeri Kapatma, At Manejleri, Fabrika & Depolama, Eğlence Merkezleri gibi artarak devam etmektedir.

Şişme Depolar & Balon Depolar
Şişme Balon Havuz Üzeri Kapatma
TOP